آخرین اخبار:
آخرین به روزرسانی: ۲۸ خرداد

آشپزباشی در رقابتهای iBridges اسپانیا فینالیست شد

۲۳ آذر ۱۳۹۵ ۳:۲۶ بعد از ظهر سرآشپز
آشپزباشی در رقابتهای iBridges اسپانیا فینالیست شد

کنفرانس iBridges  هر ساله برای تواندهی جامعه کارآفرین فناوری پیشرفته با تمرکز بر ایرانی تباران برترین کارآفرینان را در یکی از کشورهای اروپایی گرد هم می آورد تا به تبادل اطلاعات ، دانش و ایده های خلاقانه بپردازند و البته در بخشی از کنفرانس رقابتی تنگاتنگی هم میان آنها برگزار و داوری می شود.
به گزارش روابط عمومی آشپزباشی، امسال در سومین دوره از این گردهمایی بزرگ در بارسلون اسپانیا، تیم آشپزباشی به عنوان فینالیست این رقابتها و از میان بیش از ۳۰۰ شرکت کننده از ۲۱ کشور جهان برگزیده شد.
این کنفرانس که از ۱۸ تا ۲۰ آذر در بارسلون اسپانیا برگزار شد، میزبان فعالان کارآفرینی بود که استارت آپهای موفق را در چند سال اخیر ارائه کرده اند.
باور آی بریج بر این است که ارائه و توسعه ظرفیت های کارآفرینی؛ کلیدی است برای ارتقاء سطح جوامع . این کنفرانس در صدد است تا پلی باشد برای شناساندن ظرفیت های کارآفرینی دیجیتال به سرمایه گذاران و محققان و فعالان کسب و کار مجازی در دنیای غرب .

آشپزباشی، از کلیه کاربران که مشوّق آشپزباشی در این راه بودند، تشکر می کند و این نوید را می دهد که با ارائۀ خدمات بیشتر و متنوع تر، بیش از پیش رضایت علاقه مندان به طبخ سالم و آشپزی را جلب نماید.

i

آشپزباشی در رقابتهای iBridges اسپانیا فینالیست شد

دسته بندی ها :
گزارش

یک نظر

  1. شیدا ۲۸ آذر ۱۳۹۵ گفتهپاسخ
    خیلی تبریک می گویم و امیدوارم برنده نهایی هم بشوید.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظراتی که حاوی مطالب توهین آمیز است منتشر نخواهد شد

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. فیلد های اجباری با *مشخص شده است. *

*
*

اپلیکیشن آشپزباشی

اپلیکیشن آشپزباشی را برروی تلفن های هوشمند خود داشته باشید!

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به آشپزباشی است.