آخرین اخبار:
آخرین به روزرسانی: ۲۹ خرداد

سینما آشپزی : آن سوی پرچین

۲۷ مهر ۱۳۹۵ ۴:۵۱ بعد از ظهر سرآشپز
سینما آشپزی : آن سوی پرچین

آن سوی پرچین (Over the hedge)

کارگردانان:
تیم جانسون و کری کرک پاتریک
فیلمنامه نویسان:
لن بلام ، لورنی کمرون ، دیوید هاسلتون و کری کرک پاتریک
بازیگران:
بروس ویلیز
گری شاندلینگ
استیو کارل
ویلیام شاتنر
آوریل لواین
کاترین اوهارا
وندا سایکز
نیک نولت
فیلمبرداری:
رابرت باروچی
موسیقی:
روپرت گرگسون ویلیامز
محصول : پارامونت پیکچرز
اکران : سال ۲۰۰۶

خلاصه داستان :

آر.جی .( به صدا پیشگی بروس ویلیز ) که یک راکون است و مثل همه راکون ها خواب زمستانی ندارد ، برای سیر کردن شکمش به غار تنها دوستش که خرسی به نام وینسنت است دستبرد می زند . اما از بداقبالی وینسنت از خواب بیدار می شود و در میانه تقیب و گریز تمام خوراکی هایی که جمع کرده بوده ، نابود می شوند . آر. جی . که حالا تهدید شده که خودش خوراک وینسنت می شود ، قول داده ظرف یک هفته به همان اندازه غذا جمع کند . آر . جی . به گروهی از حیوانات بر می خورد که تازه از خواب زمستانی بیدار شده اندو از اینکه پرچین بلندی در نزدیکی محل زندگیشان ساخته شده ، متعجبند .
اینجاست که آر. جی . خود را وارد ماجرا می کند چون متوجه می شود که به کمک این حیوانات می تواند از شهرکی که پشت پرچین ساخته شده ، غذا کش برود و قرضش را به خرس پس بدهد .
با اینکه ورنی لاک پشت ( با صداپیشگی گری شاندلینگ ) که رهبری این گروه را دارد همیشه مشکوک است و از آر. جی . خوشش نمی آید اما همه حیوانات که شامل یک سنجاب (با صداپیشگی استیو کارل ) ، یک راسو (وندی سایکز ) ، یک خانواده جوجه تیغی و … هستند در این اقدام ماجراجویانه ولی بی خبر از قصد آر. جی . همراه او می شوند .
اتفاقات زیادی به خاطر اینکه این اولین باری بود که این حیوانات با محیط انسانی در تماس بودند می افتد . اما تجربه مزه کردن طعم بعضی از غذاها برای اولین بار برای آن ها تکرار نشدنی است . مثلا وقتی که همی که یک سنجاب قرمز پر جنب و جوش است و چیپس را کشف می کند و یا وقتی که حیوانات خود را به مهمانی در یکی از خانه ها دعوت می کنند و با میل زیاد می خواهند پیتزا بخورند ، آن وقت می فهمیم که چقدر راحت می شود ذائقه عوض شود! حتی در حیوانات دیگر چه برسد به انسان ها ! حالا هی می گویند فست فود نخورید ! چیپس نخورید ! نوشابه نخورید ! …
خلاصه اینکه در نهایت آر. جی . که سر همه گروه را کلاه گذاشت و تمام زحمت ایشان برای جمع آوری غذا را دزدید که برای خرس ببرد ، طی ماجرایی جان دوستان جدیدش را نجات داد و اعضای گروه با اینکه از او دلگیر بودند اما او را بخشیدند و به خانواده خود راه دادند .

نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظراتی که حاوی مطالب توهین آمیز است منتشر نخواهد شد

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. فیلد های اجباری با *مشخص شده است. *

*
*

اپلیکیشن آشپزباشی

اپلیکیشن آشپزباشی را برروی تلفن های هوشمند خود داشته باشید!

کلیه حقوق این سایت محفوظ و متعلق به آشپزباشی است.