آخرین اخبار:
آخرین به روزرسانی: ۳۰ خرداد

نجات از مرگ با فلفل قرمز!

۲۶ آذر ۱۳۹۵ ۱۰:۰۲ قبل از ظهر مرضیه شکری
نجات از مرگ با فلفل قرمز!

آیا ماده ای را سراغ دارید که در کمتر از یک دقیقه شما را از مرگ برهاند؟ گر چه فلفل قرمز برای همه محبوب نیست اما بنا به تحقیق دانشمندان می تواند ناجی انسان از مرگ باشد. به ادعای دکتر کریستوفر، پزشک گیاهی آمریکایی، در طی ۳۵ سال اشتغال به حرفه پزشکی، حتی یک بیمار او از سکته قلبی نمرده است. او از یک دستور غذایی، که مخصوص به خودش است، برای این کار استفاده می کند. دستور غذای او فلفل قرمز دارد، که نوعی از چیلی است و گفته می شود خاصیت زیادی در جلوگیری از حمله قلبی دارد.

تند و تیز و زندگی بخش

برای جلوگیری از حمله قلبی باید همیشه فلفل قرمز در دسترس باشد. اگر در خانه شما بیمار مبتلا به بیماری قلبی و یا با سابقه سکته وجود دارد همیشه یک فنجان چای فلفل قرمز را آماده داشته باشید. آماده کردن این چای آسان است. فقط کافی است که یک قاشق فلفل به یک لیوان آب اضافه کنید. این مخلوط را به بیماری که دچار حمله قلبی شده بدهید تا او به سرعت و در یک دقیقه آرام بگیرد. فقط مراقب باشید که فرد بیمار در هنگام مصرف چای هوشیار باشد.

برای بیماری که دچار حمله قلبی شده فقط ۵ تا ۱۰ قطره از این چای کافی است. اگر شرایط بیمار بهتر شد، شما می توانید ۵ تا ۱۰ قطره دیگر بعد ۵ دقیقه به او بدهید. در صورتی که بیمار شما از هوش رفته، باز هم می توانید از عصاره فلفل قرمز استفاده کرده، و فقط باید در میزان آن دقت کنید. برای این کار مقداری از عصاره را زیر زبان فرد بیمار بگذارید. برای تسریع در عمل بهبود بیمار می توانید تنفس مصنوعی را نیز انجام دهید.

درمان اولیه و نه قطعی

فلفل قرمز یک محرک قوی است، و با این حال روی هوشیاری فرد تاثیر نمی گذارد. ضربان قلب و میزان خون رسانی به اندام ها را افزایش می دهد. این فلفل برای جلوگیری از خونریزی هم بسیار خوب است. این نوع از فلفل بسیار پر مصرف و به آسانی قابل تهیه است. به همین دلیل بسیار از متخصصان و خانوارها از آن استفاده می کنند. البته یاد داشته باشید که از این روش فقط به عنوان کمک های اولیه استفاده کنید، و در همین حال بیمار را هرچه زودتر به پزشک و بیمارستان برسانید.

کانال اخبار آشپزباشی
دسته بندی ها: اخبار

نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظراتی که حاوی مطالب توهین آمیز است منتشر نخواهد شد

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. فیلد های اجباری با *مشخص شده است. *

*
*

اپلیکیشن آشپزباشی

اپلیکیشن آشپزباشی را برروی تلفن های هوشمند خود داشته باشید!