آخرین اخبار:
آخرین به روزرسانی: ۲۶ تیر

تقدیر از طراحان برتر کمپین شهروند سالم

۴ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۵۷ قبل از ظهر مهراد مظاهری
تقدیر از طراحان برتر کمپین شهروند سالم

سازمان زیبا سازی شهر تهران در راستایی آگاهی بخشی به شهروندان و با همکاری وزارت بهداشت درمان وآموزش پزشکی در جهت رشد و ارتقای سلامت شهروندان پایتخت با برگزاری کمپین طراحی گرافیک شهروند سالم بیماری های چربی خون، دیابت، فشارخون، سرطان و نیز HIV را مورد توجه قرار داد و نسبت به سهل انگاری جامعه در شناخت و پیشگیری از اطلاع به این بیماری ها و نشان دادن مشکلات وعواقب جدی آن گام برداشت.

این امر با توجه به سیر نگران کننده و روزافزون عوامل تهدیدزای سلامت شهروندان و آمار بسیار بالای بیماری های فشار خون ، ناراحتی های قلبی و انواع سرطان ، می تواند بسیار کار آمد باشد . درست است که شعار ” پیشگیری مهم تر از درمان است ” همیشه مطرح بوده است اما طرح روش های پیشگیری در قالب طرح های جذاب و خلاق کارایی بالایی دارد .
کمپین شهروند سالم در حالی راه اندازی شد که براساس گزارش اخیر سازمان جهانی بهداشت، توانمند سازی وآگاهی بخشی جامعه در پیشگیری از بیماری ها نقش۵۰ درصدیرا دارا است و این کمپین نیز به دنبال تلنگری مهم و هشدار دهنده به خانواده های ایرانی به ویژه شهروندان پایتخت داشت تا شاهد تهرانی شاداب و پایتختی سالم و پویا باشیم.
۴۲۸ اثر از سوی ۷۴ شرکت کننده در کمپین طراحی گرافیک شهروند سالم ارائه شد که ازاین تعداد ۱۵۵ اثر منتخب شدند و هم زمان با پایان یافتن این کمپین از ۹ تن از طراحان برتر تقدیر به عمل آمد.
این گزارش حاکی از آن است که احسان موسوی راد، مهدی جعفری، حمید مازیار، زهراکریمی، فاطمه مرتضایی، عباس شریف، محمد صمدی، لیلا نیرومند و هدایت علیپوربه طراحان برترکمپین شهروند سالم معرفی شدند.

کانال اخبار آشپزباشی
دسته بندی ها: اخبار

نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظراتی که حاوی مطالب توهین آمیز است منتشر نخواهد شد

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. فیلد های اجباری با *مشخص شده است. *

*
*

اپلیکیشن آشپزباشی

اپلیکیشن آشپزباشی را برروی تلفن های هوشمند خود داشته باشید!