آخرین اخبار:
آخرین به روزرسانی: ۱ اردیبهشت

آنچه آقایان باید راجع به اصلاح صورت خود بدانند

۲ آذر ۱۳۹۵ ۵:۰۳ بعد از ظهر مرضیه شکری
آنچه آقایان باید راجع به اصلاح صورت خود بدانند

اصلاح اولیه صورت می تواند سریع و آسان باشد. فقط کافی است، یک تیغ برای صورت تراشی بردارید و آن را روی صورت تان بکشید. یک اصلاح خوب نیازمند تلاش و آگاهی بیشتر است. حتی اگر سالی یک بار هم اصلاح نیاز داشته باشید لازم است که بهترین روش ممکن را بدانید.

برای اصلاح وقت بگذارید

باید عجله را کنار بگذارید. ابتدا صورت خود را با شوینده ها و پاک کننده ها بشویید. این روش به نرم کردن پروتئین مو کمک می کند. به مدت یک دقیقه صبر کنید و بعد آن را بشویید. سپس از کف صابون، کرم یا ژل استفاده کنید و اجازه دهید ۲ تا ۳ دقیقه روی پوست تان بماند.

استفاده از یک قلم مو

برای آغشته کردن صورت تان به ژل ها و کرم های ریش تراشی از انگشتان خود استفاده نکنید و حتما یک قلم موی مخصوص بخرید. نشانه یک برس و قلم موی خوب این است که، کرم را روی موها هل دهد و با یک فشار متعادل موها کاملاً به کرم آغشته شوند.

مشخصات تیغ ریش تراش

لازم نیست تیغ ریش تراش شامل چند لبه باشد. یک تیغ یک لبه هم به خوبی کار خود را انجام می دهد، هرچند ریش تراش هایی که دارای دو لبه تیز هستند، مطلوب ترند. تیغی که استفاده می کنید باید تیز باشد، بنابر این هفته ای دو بار آن را تعویض کنید.

گرم و مرطوب

عنصر کلیدی دیگر برای اصلاح خوب، داشتن پوست گرم و مرطوب است. یک راه خوب برای اصلاح این است که، در حمام یا بعد از بیرون آمدن از حمام انجام شود، زیرا این کار به حفظ نرمی مو کمک می کند.

اصلاح در جهت رشد موها

اگر در خلاف جهت این کار را انجام دهید، موها متراکم می شوند، که هم کار اصلاح را دشوار می کند و هم ممکن است وقتی با ماشین ریش تراش اصلاح می کنید ماشین بسوز یا خراب شود.

اصلاح توسط دوم شخص

بیشتر مردان اصلاح حرفه ای را می آموزند، اما بعضی وقت ها فقط کافی است شما دراز بکشید و استراحت کنید تا شخص دیگری این کار را برای شما انجام دهد.

کانال اخبار آشپزباشی
دسته بندی ها: اخبار

نظری ارسال نشده است ، اولین نفر باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

توجه: نظراتی که حاوی مطالب توهین آمیز است منتشر نخواهد شد

ایمیل شما نمایش داده نخواهد شد. فیلد های اجباری با *مشخص شده است. *

*
*

اپلیکیشن آشپزباشی

اپلیکیشن آشپزباشی را برروی تلفن های هوشمند خود داشته باشید!